0 546 425 26 55

Sosyal Medyada Biz}

Samsunda elektronik

Samsunda elektronik

Samsunda elektronik

Samsunda elektronik Aracınızın anahtarı kaybolduysa ya da bozulduysa -oto anahtar tamiri- yapabiliyoruz. Kuzey Oto Anahtar olarak son yıllarda oto anahtarı üzerine gerekli yatırımlar yaparak sistemlerimizi yeniledik. Teknolojinin tüm nimetlerinden faydalanmak suretiyle hizmet veriyoruz. Oto anahtar tamiri yaptırmak isteyen müşterilerimiz -oto anahtar tamiri-  ve diğer tüm oto anahtarlarını işyerimizde yaptırabilirler.

Oto anahtarı hakkında biraz bilgi vermek gerekirse;

İmmobilizer otomobillerin araç çalıştırma (kontak) sistemine takılan elektronik bir devredir. Bu elektronik devrenin bir parçası arabayı çalıştıran kontak anahtarı içindedir ve bu parça tamamlanmadan motor çalışmaz. Bu nedenle İmmobilizer olan otomobiller, “düz kontak” yapılamaz ve çalınmaları çok daha güçtür.  -oto anahtar tamiri- kontak tamiri ve oto anahtar tamiri için doğru adres : Samsun Kuzey Oto Anahtar.

İmmobilizer sistemi çoğu kez anahtarla birleştirilse dahi, değişik otomobil firmaları, değişik teknikler kullanabilmektedir. Örneğin Citroen Saxo modelinde immobilizer’ı anahtara yerleştirmek yerine şifre girişi istenen bir klaveye yerleştirmiştir ve bu sistemde motordaki elektronik kilidin açılması ancak şifre girmek suretiyle mümkündür. -oto anahtar tamiri- ve kontak tamiri uzman kadromuz tarafından yapılmaktadır.

İmmobilizer’ın kilitlediği sistem de otomobilden otomobile değişmektedir. Bazı markalar, immobilizer devresi ile ateşleme sistemini kilitlerken, bazıları gazı, bazıları ise her ikisini birden kilitleyebilmektedir.

İmmobilizer kelimesinin Türkçe’de kullanılan ve yaygınlaşmış bir karşılığı henüz yoktur ve halen bu teknik orjinal dildeki karşılığı ile anılmaktadır. Ancak zaman zaman İmmobilizer yerine “çipli oto anahtarı sistemi” teriminin kullanıldığı da rastlanmaktadır. Aynı şekilde “elektronik motor kilitleme”, “çipli motor kilidi” gibi terimlerin immobilizer için kullanılması da düşünülebilir.

Türkiye’de Immobilizer sistemli araçların artması ve sigorta şirketlerinin immobilizer olmayan araçları sigorta etmemelerinden dolayı bu durum yeni bir sektörün doğmasına sebep olmuş ve elektronik oto anahtarı yada diğer adıyla immobilizer oto anahtarı yapan firmalar ortaya çıkmıştır. Bu anahtarları yapabilecek elektronik cihazların üretilmesi için üretici firmalar büyük yatırımlar yapmıştır. Cihazları satın alan firmalar ise, gerekli eğitimi aldıktan sonra servislerin eline kalan oto anahtarı yapma işini, tekrar geri almanın mücadelesine girmiştir. Bu mücadele son hızla devam etmektedir.Servislerin birkaç günde yada birkaç haftada yurtdışından getirebildiği anahtarı bizim gibi oto anahtarı yapan firmalar birkaç saat içinde yapabilmektedir.Buda, servisler karşısında  bir adım öne geçmemize ve müşterilerin bizleri tercih etmesine sebep olmaktadır.

Cihazları satın alan firmalar ise, gerekli eğitimi aldıktan sonra servislerin eline kalan oto anahtarı yapma işini, tekrar geri almanın mücadelesine girmiştir. Bu mücadele son hızla devam etmektedir.Servislerin birkaç günde yada birkaç haftada yurtdışından getirebildiği anahtarı bizim gibi oto anahtarı yapan firmalar birkaç saat içinde yapabilmektedir. Buda, servisler karşısında  bir adım öne geçmemize ve müşterilerin bizleri tercih etmesine sebep olmaktadır.

-oto anahtar tamiri- ile ilgili problemleriniz için Samsun Kuzey Oto Elektronik ve Anahtar 7/24 hizmetinizdedir. -oto anahtar tamiri- yaptırmak istiyorsanız iş yerimize bekleriz. Mobil yardım aracımız ile isterseniz bulunduğunuz yerde -oto anahtar tamiri- hizmetide verebiliriz. -oto anahtar tamiri-

Samsun Kuzey oto elektronik ve -oto anahtar tamiri- , anahtar araba anahtarı,oto anahtarı,otomobil anahtarı,oto çilingir,oto anahtarcı,kumandalı anahtar,immobilizer anahtar,sustalı anahtar,anahtar,kumanda,key
Anahtarım kayboldu,arabamın anahtarı kayboldu,araba anahtarı kayboldu,anahtarımı kaybettim,arabanın anahtarı kayboldu,anahtar kayboldu,anahtarı kaybettim,arabamın anahtarını kaybettim diyorsanız bize ulaşınız.

Oto Kumanda Tamiri

Samsun oto anahtar, Samsun oto elektronik , Oto Kumanda Tamiri

Oto Kumanda Tamırı Ve Kumanda Kabı Degısımlerı İle Hızmetınızdeyız…

Oto Kumanda Yedekleme

Samsun oto anahtar, Samsun oto elektronik , Oto Kumanda Yedekleme

Tum Araclara Orjınal Kumandalı Anahtar Ve Yerlı Kumandalı Anahtar Yapılmaktadır…

Dijital Gösterge Tamiri

Samsun oto anahtar, Samsun oto elektronik , Dijital Gösterge Tamiri

Dıgıtal Gosterge Tamıratı Ve Isıklandırması Yapılır…

Enjeksiyon Beyin Tamiri

Samsun oto anahtar, Samsun oto elektronik , Enjeksiyon Beyin Tamiri

Her Turlu Aracın Enjeksıyon Motor Beynı Tamırı Ve Degısımı Yapılmaktadır…

ABS Beyin Tamiri

Samsun oto anahtar, Samsun oto elektronik , ABS Beyin Tamiri

Her Turlu Aracın Abs Beyın Tamırı,Abs Sensor Degısımı Ve Beyın Degısımı İle Sizlerın Hızmetındeyız…

AirBag Beyin Tamiri

Samsun oto anahtar, Samsun oto elektronik , AirBag Beyin Tamiri

Her Turlu Aracın Aırbag Beyın Tamırı,Beyın Programlanması,Kılıtlı Kemerlerın Acılması,Torpıdo Ve Dıreksıyon Kapak Degısımı Ve Aırbag Arıza Isıgının Sondurulmesı İle Hızmetınızdeyız…

14 Ağustos 2017
520 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN


Samsun çilingir